O nás

O společnosti HD COM

Společnost vznikla v roce 1994. Původně společnost podnikala jako sdružení dvou fyzických osob, roku 2000 vzniká HD COM, s.r.o. Z původního zaměření na dovoz a prodej ojetých motocyklů jsme se specializovali na dovoz a vývoz doplňků a racing dílů na motocykly.

Pro obchodní činnost používáme výrobky renomovaných zahraničních firem. U všech produktů jsme přímými dovozci s obchodními i technickými vazbami na výrobce, v mnoha případech je naše zastoupení v tuzemsku výhradní.

K nejvýznamnějším dodavatelům patří:

  • Sito Gruppo Industriale SpA – výfukové systémy
  • MGX Ltd – kotoučové zámky s alarmem
  • Motoplastic SA – plexi
  • ValterMotoComponents Srl – racing doplňky
  • Domino Group SpA – vše na řídítka

a spoustu dalších: FAR SpA, BMC Srl, Matris Srl, Starlane Srl, Brembo Racing SpA, Marchesini SpA, STM Srl, CAP IT Srl, TNK, Gemini SpA, Cellularline SpA, Dimsport Srl, Performance Technology, Motomoclos Srl, Scardino Snc, Fuchs SA, Febur a PMS.

Samozřejmostí je pro nás také podpora špičkových závodních týmů účastnících se nejen Mistrovství ČR, ale i Mistrovství světa, kterým se snažíme spoluvytvářet kvalitní zázemí pro jejich výkony. Všichni tito lidé testují naše produkty v náročných podmínkách a starají se tak o jedinečný test kvality.

Smysl existence naší firmy vidíme zejména ve vytváření takových podmínek pro naše partnery, které jim umožní prosadit se u svých zákazníků.

Jsme zdravá firma a věříme, že se okruh příznivců našich značek bude i v budoucnu rozšiřovat a že si přízeň stávajících zákazníků udržíme již tradičně vysokou kvalitou produktů.

Produkty

Vrooam oleje (+)

Vynikající maziva VROOAM posouvají motocyklový sport na vyšší úroveň. Díky naší celosvětové zkušenosti se s vámi můžeme podělit o pravou vášeň pro rychlost a sílu. Víme, jakou roli by měly hrát naše výrobky na nejvyšší úrovni motocyklového sportu, a proto jsme vyvinuli exkluzivní sortiment maziv, který předčil očekávání. Produkty vytváříme a inovujeme s plným odhodláním a nasazením, protože jsme společnost motocyklistů. Výkon je naší hlavní prioritou za všech okolností. Milujeme a žijeme pro rychlost a sílu. Je to v naší DNA.

Leo Vince (+)

LeoVince, firma Sito Gruppo Industriale SpA, se zaměřila v roce 1987 na vývoj a výrobu specializovaných vysoce výkonnostních výfukových systémů pro motorové prostředky. Tentýž rok vzniká značka Leo Vince, rok poté dosáhla vedoucího postavení na evropském trhu.

SBK, řada výfuků racing pro sportovní čtyřtaktní motorky je poslední novinkou.

X3, homologovaná řada určená pro silniční enduro a kompetentní racingová řada určená pro motocross, enduro a supermotard.

SCOOT je nová značka označující řadu skútrů.

SilverTail nešetří silami při výzkumu a při vývoji a popouští uzdu fantazii ve snaze rozšířit svět výrobků „custom“, které jsou chápány jako výrobky s vysoce kvalitním designem, ale i skvělými vlastnostmi.

SITO – řada výfukových systémů, jejichž smyslem vývoje je odpověď na neustále rostoucí požadavky trhu. Nyní SITO nabízí více než 250 systémů montovaných na motocykly, mopedy a skútry s 2 a 4-taktními motory mnohými výrobci motocyklů.

BMC (+)

Vysoce propustné vzduchové filtry s možností opakovatelného praní. Filtry BMC jsou mimo jiné používány v závodech F1 týmem Ferrari s nimiž získaly mnoho titulů mistra světa.

Valter Moto Components (+)

Společnost Valter Moto Components se zrodila ze zkušeností nabytých během deseti let na poli soutěží ve třídě Super Sport a 600 Sport Production s Valter Moto Team. Absolutní kvalita, kterou se vyznačují výrobky Valter Moto, je výsledkem podrobného zkoumání mechaniky, materiálů a ergonomie za účelem vylepšení a zefektivnění sportovní jízdy v každé situaci. Každý výrobek Valter Moto Components je navržen, zpracován a proveden tak, aby mohl být rychle namontován bez potřeby zásahů do motocyklu. O tom, s jakou péčí přistupuje Valter Moto Components k vývoji a realizaci vlastních výrobků, svědčí její široké zastoupení na sportovní úrovni.

PUIG (+)

Kvalitní produkty s dobrým designem a praktickým využitím. V neustálém úsilí o rozvoj trvajícím po téměř 36 let existence, je Motoplastic,S.A. od poskytování produktů pro Derby v sedmdesátých a osmdesátých letech, a aerodynamických „Las balas rojas de Mollet“, které dosáhly tolika vítězství na světových rychlostních závodech, dospěli až k homologaci našich produktů německou TÜV dle KABE nª 38007, 38120, 38182 a 38188. V současnosti divize vyfukování, tepelného tváření a laminování skupiny Motoplastic S.A. využívají v továrnách v Granollers a Canovellas (nedaleko Barcelony) plochu 3312 m2 a svou produkci uplatňují u prvotřídních výrobků nebo prostřednictvím vlastního katalogu. Za zvláštní zmínku stojí export, který díky dobrému ohlasu Puig produktů v zahraničí každoročně zvyšuje svůj podíl na celkovém prodeji. Od roku 2002 se stal technickým sponzorem týmu GP – Yamaha D´Antin (pilot Norick Abe).

Domino Tommaseli (+)

Více než 50 let je značka Tommaselli synonymem spolehlivosti, záruky a evropským leadrem ve výrobě řidítek určených do prvovýroby a pro trh s náhradními díly. Domino má prvenství v Evropě ve výrobě brzdových a spojkových páček a ovladačů plynu pro veškeré typy motocyklů, mopedů a skútrů přes jízdní kola, MTB a zemědělské stroje. Tommaselli a Domino dohromady představují nejlepší záruku kvality a největší rozsah sortimentu ve svém sektoru.

Výrobky Tommaselli a Domino se odlišují výjimečnou jakostí. Přísné laboratorní testy s postupnými systémy kontroly a přímé použití při závodech, jsou nejlepší zkouškou bezpečnosti a vysoké funkčnosti výrobků . Opravdu důležitou součástí pro týmy Mistrovství světa jsou jak řidítka Tommaselli pro motocykly enduro a cross, tak ovladače plynu a páčky Domino pro silniční motocykly. Mimo to je používají i mnozí mistři světa jako Valentino Rossi.

Tommaselli a Domino spojuje společný strojírenský výzkum a schopnost vyrábět systémem podnikové normy UNI-EN 29001 (ISO 9001).

Brembo Racing - brzdové systémy (+)

Brembo založené v roce 1961 v malé garáži nedaleko italského Bergama se postupem následujících let stává leadrem ve vývoji a výrobě brzdových systémů. Dnes má společnost s asi 3000 zaměstnanci výrobní závody např. v USA, Mexiku, Japonsku a Číně. Brzdové systémy Brembo jsou používány jak některými výrobci aut a motocyklů, tak i mnohými špičkovými závodními týmy.

Marchesini - kovaná kola (+)

Více než 30 let je tvořivost a kvalita synonymem pro značku Marchesini doprovázenou výzvami a úspěchy nejslavnějších konstruktérů a pilotů motocyklového světa.

Capit (+)

Vysoce kvalitní ohřívací pásy pneumatik s patentovaným systémem ohřevu TNT SYSTEM používané např. týmem Fiat – Yamaha s pilotem Valentinem Rossim a týmem Ferrari v závodech F1.

Starlane (+)

Elektronické racing componenty, kompletní telemetrie a datarecording s využitím nejmodernější technologie GPS.

Mimo jiné také: ukazatel zařazeného rychlostního stupně, el. odpojení zapalování při řazení, a další

Dim Sport (+)

Tuningové programovatelné řídící jednotky k nastavení bohatosti směsi v různých otáčkách a zároveň k nastavení předstihu zapalování motoru. U některých motocyklů je možnost i posunout hranici otáček motoru.

Výhodou těchto jednotek je možnost dalšího použití na kterýkoliv motocykl, stačí zakoupit danou kabeláž na konkrétní motocykl.

Far (+)

Firma FAR S.p.A. je dnes světovým leaderem ve výrobě zpětných zrcátek pro motocykly a skútry, které odebírají přední evropští i mimoevropští výrobci motocyklů. Firma také zahájila „ekologickou rehabilitaci“ elektricky poháněných skútrů řady TWIP, které jsou pro své kvalitní designové zpracování a skvělé výkony exportovány do celého světa.

Kořeny firmy sahají až do roku 1922 kdy pan Cesari Celso zahájil výrobu jízdních kol značky „ISOTTA“ a v roce 1923 si nechal registrovat ochrannou známku. V roce 1952 pan Celso zanechal aktivit a jeho syn Gaetano Cesari navázal na práci laboratoří ISOTTY, které vyráběly náhradní díly pro skútry značky PIAGGIO (Vespa) a INNOCENTI (Lambretta) a založil firmu FIAR (Fabbrica Italiana Accesori Ricambi – Italský závod na výrobu příslušenství a náhradních dílů). Firma FIAR řízená Cav. Gaetanem Cesarim se stala jedním z největších italských výrobců příslušenství a náhradních dílů pro mopedy. Zaměřovala se mimo jiné na čelní skla, tlumiče, zpětná zrcátka, kola, nosiče zavazadel a plechové díly značky Piaggio, přičemž stále více se prosazovala i na globálních trzích.

V roce 1969 Cav. Gaetano Cesari společně s manželkou Sárou založili v nových moderních prostorách akciovou společnost FAR S.p.A.

Matris (+)

Hi-tech tlumiče - tělo vyrobené z titanu a všechny dílčí komponenty z ERGAL 7075 s kalibrovanou regulací.

Nepřetržitá inovace...

1980 Vznik technické skupiny zakládající firmu Matris. Hlavní cíl: vyprojektovat a vyrobit hydraulické systémy závěsů pro super sportovní motorky.

1990 Představení na trhu revolučního tlumiče řízení s venkovní nádrží a zužitkováním prostoru.

2000 Zahájení provozu v novém sídle firmy Matris. Dvacetiletá zkušenost a technicko-mechanický vývoj materiálů - titanu, hliníkových slitin(Ergal) a speciálních ocelí - umožnily firmě Matris dále zvýšit vlastní konkurenceschopnost, a to i v poměru kvalita - cena.

2001 Firma Matris posiluje vlastní výrobní proces, aby mohla pokrýt potřeby odvětví, které vyžaduje čím dál vyšší kvalitu konečného výrobku. Nové expanzní systémy s vyrovnáváním tlaku dokazují, že „zvyšovat bezpečnost“ je pro Matris realitou a nikoliv jen rčením.

STM - antihoppingové spojky (+)

STM byla založena roku 1981 a od začátku je zaměřená na přesnou mechanickou práci, produkci automaticky obráběných komponentů a měřících přístrojů. Devadesátá léta znamenala zásadní změnu v historii společnosti, kdy byla vyvinuta první revoluční antihoppingová spojka. Po mnohaletém používání v nejvyšších motocyklových soutěžích je dnes antihoppingová spojka STM považovaná za nejlepší na světě.

Xena Intelligent Security (+)

Již od jeho založení v r. 1995 je posláním britského týmu XENA vytvořit společnost, která vyrábí nejmodernější a nejprodávanější zabezpečovací systémy motocyklů na světě.

Patentované zámky, řetězy a kabely kotoučových brzd nabízejí spolehlivé zabezpečovací zařízení, aniž by docházelo k problémům, které se běžně vyskytují u instalace klasického motocyklového alarmu.

Pokud by se někdo snažil manipulovat s vaší motorkou, díky moderním infračerveným čidlům napojeným na mikroprocesor, spustí patentovaná řada XENA zámků kotoučových brzd s alarmem pronikavou poplašnou sirénu.

Zavolejte vaší pojišťovně a řekněte jim, že…

XENA je kombinací nejmodernější technologie s praktičností reálného světa – jsou to výrobky, které nabízejí majitelům motocyklů nejvyšší ochranu a pocit jistoty.

Gemini (+)

Gemini S.p.A. je prezentována přes 25 let jako vůdce na poli alarmových systémů. Díky pozornosti věnované celkové kvalitě, produktům a procesům splňuje Gemini nejen evropské předpisy, ale i podmínky National Insurance Association. Vzhledem k již dřívější účasti na většině mezinárodních trzích dnes Gemini operuje ve více než 40 zemích po celém světě.

Posláním společnosti je rozvoj a výroba elektronických bezpečnostních systémů. Gemini odpovídá rychlému technickému vývoji a je schopná/é spojit elektronickou a informační technologii k výrobě vlastních výkonnějších a snadno ovladatelných zabezpečovacích systémů.

Zkušenosti získané nejdříve v automobilovém odvětví pomohly Gemini k významnému postavení i v motocyklových a domácích alarmech. Díky tomuto rozvoji má Gemini své jméno na poli zabezpečení. I někteří z největších výrobců motocyklů jako Piaggio, Vespa, Gilera a Malaguti vybavují svá vozidla originálními doplňky od Gemini.

Hlavním závazkem společnosti je zvyšovat kvalitu služeb a vyhovět požadavkům mezinárodního trhu.

COOCASE (+)

PŘEDSTAVENÍ COOCASE: Kufry COOCASE poskytují dlouhodobé zavazadlové řešení v elegantním, uživatelsky příjemném designu. LED brzdová světla, dálkové ovládání zamykání a odemykání a zabudovaný alarm staví kufry COOCASE před ostatní značky kufrů. Ať podnikáte okružní jízdy, dojíždíte do práce nebo sbíráte životní dobrodružství, COOCASE předčí vaše očekávání.

STYL: Kufry Coocase jsou kompletně přizpůsobitelné zákazníkům. Nejste spokojeni se vzhledem Coocase kufru? Jak reflexní kryty brzdových světel, tak horní kryt kufru je možné dokoupit v různém barevném provedení, které si můžete sladit s barvou vašeho motocyklu.

ÚLOŽNÝ PROSTOR: Nemáte kam uložit vaši helmu, když zrovna nejedete? Každý kufr Coocase pojme integrální helmu a model ASTRA S 48 dokonce dvě helmy. Zabezpečovací systém Coocase Vám zaručí, že vaše helmy budou v bezpečí

ZABEZPEČENÍ: S kufry Coocase není třeba si dělat starosti o věci v kufru. Kufry Coocase jsou vybaveny bezpečnostním otřesovým čidlem, které při sebemenším otřesu aktivuje alarm, který spustí zabudovanou sirénu. Díky použitému systému se po otevření každý kufr automaticky po 15 sekundách uzamkne. Pro jednoduché otevření jsou kufry Coocase vybaveny dálkovým ovladačem a po stisknutí tlačítka odemknout nebo zamknout zároveň aktivujete nebo deaktivujete alarm.

BEZPEČNOST: S kufry Coocase jste na silnici vidět! Každý kufr je standardně vybaven LED brzdovými světly. Díky systému rychlo propojení mezi plotnou a kufrem můžete jednoduše váš kufr kdykoliv sundat a jít.

Technology Performance (+)

Radiální brzdové a spojkové pumpy vyráběné v průměrech 13 mm, 16 mm a 19 mm. Tyto brzdové pumpy jsou homologovány TÜV a jsou dodávané v barvách černá, stříbrná a zlatá.

TNK Motors (+)

Trubky do vidlic vyráběné z vysoce kvalitní oceli a s tvrdochromovou povrchovou úpravou (1100vikers) nebo s povrchem nitridovaným titanem (2400vikers) v barvách zlatá, černá a červená.

Motomoclos (+)

Motomoclos® je italský podnik specializovaný na výrobu a prodej hydraulických zvedáků, stojanů, strojů a doplňků při opravách a údržbách motocyklů. Podnik je částí průmyslové skupiny s upevněnými tradicemi v kovodělném úseku více než 35 let. (Gruppo Franchi).

Podnik od roku 1998 vyrábí s osvědčením řádu kvality ISO 9002.

Global Racing Parts (+)

Global Racing Parts - v této sekci najdete speciální racingové díly od firem FEBUR, Andreani Group, CPCarrillo, Pistal Racing, PMS a EVOFOAM.

Katalogy & ceníky

Katalogy

Leo Vince


Ceníky

Prodejny

Česká republika (+)

MOTOSTAR

Martin Mařas

Spořilovská 996

514 01

Jilemnice

MORAVAMOTORS s.r.o.

-

Krhová 208

756 63

Valašské Meziříčí 3

Motoman s.r.o.

-

Podnásepní 375/1

602 00

Brno 2

AD MOTO

David Audy

Chválkovice na Hané 117

683 23

Ivanovice na Hané

MOTOSPORT

Ladislav Milostný

Kosmákova 60

674 01

Třebíč 1

DRM

Jan Halbich

Malovická 2759/15

141 00

Praha 41

MOT ART s.r.o.

-

Motocentrum Vrbova 19

147 00

Praha 4 -Bráník

AMZ, s.r.o.

Hrůza Lubomír

Rudíkov 41

675 05

Rudíkov

RACING TEAM H.J.M., s.r.o.

-

Pražská 453

252 29

Lety

NOKAMOTO s.r.o.

-

Bří. Štefanů 198

500 03

Hradec Králové 3

MOTOR TECH s.r.o.

-

České Vrbné 2189

370 11

České Budějovice 11

Bandit Servis

Jan Špinar

Hamry nad Sázavou 324

591 01

Žďár nad Sázavou 1

Motokšeft

Jan Koukal

Jaselská 17

602 00

Brno 2

AUTO TONY MORAVA

Antonín Piekarz

Těšínská 712

739 34

Šenov

René Pravda - Dům motocyklů

-

Mlýnská 8

702 00

Ostrava 1

AUTOELEGANCE BRNO , s.r.o.

-

Hapalova 21

621 00

Brno 21

D MOTO s.r.o.

-

Drobného 49

602 00

Brno 2

DONAR, spol. s r.o.

-

Březinova 37

616 00

Brno 16

MOTOMO, s.r.o.

-

Bratislavská 15

693 01

Hustopeče u Brna

DAMI Motors, s.r.o.

-

Rudná 778/74

700 30

Ostrava

HZmoto

Martin Hloušek

Nové Domky 348

588 21

Velký Beranov

Honda Ostrava-Kunčice

-

Serafínova 692

719 00

Ostrava-Kunčice

Antonín Kabourek

-

Sedláčkova 630

397 01

Písek 1

MOTOSPORT-MIRO

Miroslav Krucina

Divadelní 7

737 01

Český Těšín 1

MMB s.r.o.

-

Mileny Hážové 1163

293 01

Mladá Boleslav

Josef Kysilka

-

Havelcova 176

280 00

Kolín

Petr Čech

-

Ostrata 24

763 11

Zlín 11

Adventue-biker

-

Branická 36

147 00

Praha 4 - Braník

RD MOTO

Martin Drašnar

Lukavice 88

516 03

Lukavice

MOTO PLUS

Pavel Kraus

Pionýra 131

273 41

Brandýsek

OK Racing

Bc.Ondřej Korčák

Komenského 19

680 01

Boskovice

Robert Johaník

-

Na Nivách 6

320 00

Plzeň  - Koterov

MIRAMOTO

Miroslav Vlček

Náměstí Míru 156

373 72

Lišov u Českých Budějovic

Viktor Schindler

-

Nádražní 483

768 61

Bystřice pod Hostýnem 1

SUZAMOTO PRAHA s.r.o.

-

Plzeňská 1708/344

163 00

Praha 6 -Řepy

MOTO ROBERT

Robert Papežík

Dělnická 154

273 41

Brandýsek

CZECH STEEL TRADE s.r.o.

-

Daliborova 432/3

709 00

Ostrava 9

MOTOCENTRUM B & B, s.r.o.

-

Gen. Svatoně 87/IV

566 01

Vysoké Mýto

Filipenský s.r.o.

-

Pávovská 19

586 01

Jihlava

Luboš Hamouz

-

L. V: Tolstého 650

273 09

Kladno 7

MOTO PALIČ, s.r.o.

-

Krhová 304

756 63

Valašské Meziříčí 3

RACING MOTO RYS

Pavel Rys

Poděbradova 365

334 01

Přeštice

MOTO MG

Marcel Glaser

Suchovrbenské nám. 2

370 06

České Budějovice 6

SCOOTLAND, s.r.o.

Hynek Přidal

Hálkova 34

614 00

Brno

SUPERA s.r.o.

-

Veletržní 200/24

170 00

Praha 7

MS Motors s.r.o.

-

Rudolfovská 56

370 01

České Budějovice

PRI team, s.r.o

Radek Pešta

Kamenný Most 24

273 26

Kamenný Most

CAR SERVIS spol. s.r.o.

-

U vynoradské nomocnice 11

130 00

Praha

KIS PLUS a.s.

-

Želetická 305/3

412 01

Litoměřice 1

MOTOCENTRUM HK, s.r.o.

-

Holubova 495

500 09

Hradec Králové 9

OK BOČEK s.r.o.

Dalibor Boček

Hlučinská 31/190

747 21

Kravaře u Hlučína

Ži & Ži s.r.o.

-

Trnávka 29

751 31

Lipník nad Bečvou

Jiří Zemánek - NICOLLE

-

Radvanice 87

751 21

Přerov

M C H , spol. s r.o.

-

U trati 46

100 00

Praha 10

METEORSPORT s.r.o.

-

Hrotovická 210

674 01

Třebíč 1

RADEVA RACING s.r.o.

-

Lazecká 393/70a

772 00

Olomouc

2B - MOTO s.r.o.

-

Vlčkovice 10

503 27

Lhota pod Libčany

Petr Ulrich

-

Erbenova 969

250 02

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 2

Autogarant Forte a.s.

-

Tř. T. Bati 623

763 02

Zlín 4

MOTO HAVRDA

Robert Havrda

K Labi 5

500 11

Hradec Králové 11

MOTOCENTRUM

František Přehnálek

Vážany 249

767 01

Kroměříž 1

Drahomír Komárek

-

Družstevní 10

693 01

Hustopeče u Brna

Motoservis Čajka

Stanislav Čajka

U dvora 203

747 15

Šilheřovice

Power centrum Ešner

Ladislav Ešner

Drahelická 53/10

288 02

Nymburk-Drahelice

ASCOT MB, spol. s.r.o.

-

Průmyslová 1

293 06

Kosmonosy

Zdeněk Kašpar

-

Jiřická 1416

396 01

Humpolec

Sdružení Hudec-Červinka

Radek Červinka

Jiráskova 5

682 01

Vyškov 1

JOKER MOTORCYCLES

Tomáš Verunáč

Soběslavská 1/2377

130 00

Praha 3

TIS BEROUN, s.r.o.

-

V. Hálka 1432

266 01

Beroun 1

MOTO PAVELKA s.r.o.

-

Husitská 1524

544 01

Dvůr Králové nad Labem

EWK s.r.o.

-

Dvořákova 250/111

563 01

Lanškroun

MOTO WORLD s.r.o.

-

Brod 15

261 01

Příbram 1

SH MOTO s.r.o.

-

Dornych 129/57

602 00

Brno-Trnitá

AZ TUNING

Pavel Volný

Holasovice 169

747 74

Neplachovice

MOTOCENTRUM A-Z s.r.o.

-

Martinice 103

512 32

Martinice v Krkonoších

PEMAX

Petr Studený

Olešná 39

393 01

Pelhřimov

VAMOTO INTER, v.o.s.

-

Branky na Moravě 13

756 45

Branky na Moravě

KINTECH

Dagmar Kinská

Jeřmanická 496/18

463 12

Liberec

K2 s.r.o.

-

Vrchovina 88

509 01

Nová Paka

MOTO UFO

Václav Uhlíř

V Hruštičkách 471

551 01

Jaroměř 1

MOTOCENTRUM SUZUKI

Kurt Lindner

Tř. Generála Svobody 453

460 01

Liberec 1

F Moto

Jan Hlavoň

Křiby 346

664 17

Tetčice

H 3, s.r.o.

-

U dálnice 455

739 21

Paskov

Karel Braha

-

Ledce 160

330 11

Třemošná u Plzně

SA-MOTO-KOLO

Attila Sárkány

Ke Třebusicům 196

273 41

Brandýsek

Bonmoto

Martin Hledík

Hlavní 116

624 00

Brno 24

TRISKEL s.r.o.

-

Husova 25

690 02

Břeclav 2

MOTOSPORT

Ing. Igor Oulehla

Nový Malín 565

788 03

Nový Malín

BIKE-CENTRUM-PROSEK

Václav Němeček

Na Vyhlídce 47

190 00

Praha 9

MOTOHOBBY

Bronislav Padalík

Šardice 714

696 13

Šardice

DOLAMOTO

Ladislav Dokonal

Štěpánov 25

535 01

Přelouč

EUROCYCLES spol. s.r.o.

-

U DRUŽSTVA PRÁCE 34

140 00

Praha 4

HORNÁT s.r.o.

-

Plaská 14

323 21

Plzeň

IC WEST, s.r.o.

-

Slovanská alej 24

317 05

Plzeň

JECH - SMRŽ s.r.o.

-

Rudolfovská 161/56

370 01

České Budějovice

Jindřich Štěpánek - PROBIKE

-

Jabloňová 256

783 65

Hlubočky 3

AMO Buček

Luďek Buček

Březovice 24

508 01

Hořice v Podkrkonoší

M.R.M., s.r.o.

Radek Pelc

Nádražní 549

271 01

Nové Strašecí

Motobouračky

ing.Martin Čížek

Celní 888/11

360 05

Karlovy Vary 5

MOTO PETR

Petr Špůra

Komenského 269

508 01

Hořice v Podkrkonoší

MOTOSPORT

Pavel Schwarz

Těšínská 412

717 00

Ostrava 17

MOTOVA s.r.o.

-

Svislá 325

691 03

Rakvice

Slovenská republika (+)

Kontaktní místo a distribuce:

KISS RACING, Bradáčova 1, 851 02 Bratislava
PREV.: Kmeťova 12, Ivanka pri Dunaji
tel.: +421-0903-205-505
fax: +421-02-45944514

HD COM

HD COM, s.r.o.

Žďárského 189
674 01 Třebíč - Kožichovice
Czech Republic

Telefon: +420 568 823917
FAX: +420 568 823918
e-mail: info@hdcom.cz

IČ: 25591321
DIČ: CZ25591321

GPS: 49°12'11.47", 15°54'18.87"